Seo Hizmetimiz

ANASAYFA – HİZMETLERİMİZ

SEO, Search Engine Optimization yani “Arama Motoru Optimizasyonu” anlamına gelir. Günümüzde çok fazla yanlış kullanım yapılmaktadır. En başta Google olmak üzere aralarında Bing, Yahoo, Yandex gibi arama motorlarının da bulunduğu bir sektöre yönelik bir hizmet olan SEO Hizmeti, çoğu zaman sadece Google’a yönelik bir hizmetmiş gibi ya da internet sitesine sadece bir yığın etiket girmek gibi anlamlarda kullanılabiliyor. Ancak; SEO Hizmetleri çok kapsamlı olmakla birlikte, profesyonel bir şekilde yaklaşılması gereken bir konudur.

SEO Hizmetleri

Sitemizin aramalarda en doğru kelimelerde en üst sıralarda yer almasını sağlamak için yapılan SEO Çalışmaları, ilk olarak alt yapıdan başlar. Kod yığını olmayan, doğru şekilde kodlanmış ve belli standartlara uyan alt yapı sayesinde bir kaç adım öne geçilir. Bunun ardından, site içeriklerinin özgünlüğü gelir. Özgün bir firma iseniz zaten bu konuya hazırsınız demektir. Google ve diğer tüm arama motorlarının amacı, kullanıcıya aradığını bulmasında yardımcı olmaktır. Bu sebeple, internet sitemizde bir dünya etiket, vermediğimiz hizmetlerin veriyormuşuz gibi sitede yer alması, çalışmayan iletişim formları, eksik olan iletişim bilgileri gibi şeyler, arama motorlarının gözünden düşmemize sebep olacaktır.

Web sitesi, yaşayan bir organizmadır. Bu organizmayı sürekli güncel tutmak, onu yaşatmak anlamına gelir. Gerek internet sitesini canlı tutma, gerekse de kaliteli bir alt yapı ile 3-0 önde başlama konusunda müşterilerimize destek veriyoruz. SEO çalışmalarımızı belli bir periyotta takip ederek olumlu sonuç almak için en iyi yoldan gidiyoruz.

SEO Hizmetlerini Kimler Alabilir?

SEO Hizmeti satın almak için öncelikle bir internet sayfası sahibi olmanız gerekiyor. Eğer sahibi olduğunuz internet sitesi bizim tarafımızdan hazırlandı ise, zaten ilk bir yıl editörlük adına hiç bir ücret ödemiyorsunuz. Bizimle çalışılmış bir web sayfası için SEO Hizmetleri başlangıç zamanı sitenin açılış tarihinden en az 3 ay sonradır. Kurguladığımız alt yapı optimizasyona en iyi sonuç verecek şekilde hazırlandığından ( SEO Hizmeti almasanız bile alt yapı bu şekilde kurgulanır. ) internet sitesine içeriklerin girilmesi, belli standartların oturması ve eksiksiz yayın hayatına başlamış olması gerekiyor.

Hali hazırda bir web sayfası bulunuyorsa, öncelikle bir analiz yapıp neler yapılması gerektiği konusunda müşterimizi bilgilendiriyoruz. Ulaşılmak istenen hedefi belirliyoruz ve bu hedefe ulaşabilmek için bir plan belirliyoruz.

Hedefe 100% Ulaşılabilir mi?

Arama motoru optimizasyonu konusunda, hiç bir firma hiç bir müşteriye 100% ulaşılabilir sözü veremez. Bizim verdiğimiz söz, bu hedefe en yakın yere ulaşabilmek için neler yapılması gerekiyorsa olması gerektiği gibi yapacağımızın sözüdür. Ancak, hedefin ilerisine geçen projelerde de imzamız vardır. Hedeflenenin çok üzerinde bir başarı sergileyen projelere imza atmak, yine de bizlere doğru olanı yapmama lüksü vermemektedir. Müşteri memnuniyeti ve tutarlı olma yönümüzü, yaptığımız işin ne olduğunu ve nasıl risklere sahip olduğunu en şeffaf yönü ile müşterimize aktarmamıza borçluyuz.

Ne Gibi İşlemler Yapıyoruz?

SEO çalışmalarımız değişkenlik göstermektedir. Kısaca açıklamak gerekirse; bazı firmaların klişeleşmiş sloganları ile örtüşmeyen, olması gerektiği gibi, hiç bir ayrıntıyı atlamayan, kısa yoldan değil doğru yoldan ve ileriye yönelik adımlar atarak müşterimizi memnun etme çabasındayız. Başta Google olmak üzere, çeşitli algoritmalar arası geçişler yaşandığından bizlere de yaptığımız bu çalışmaları sürekli geliştirmek, değiştirmek ve sürekli kendimize bir şeyler katabilmek kalıyor. Gelişen ve değişen teknolojiye ayak uydurmak, göründüğünden daha zor olmakla birlikte, zoru başarmanın mutluluğunu müşterilerimiz ile birlikte yaşamak, bizleri her zaman gururlandırmıştır.