Hakkımızda
ANASAYFA - HAKKIMIZDA

BİZ KİMİZ ?

YENİ SİSTEMLER VE GLOBAL STANDARTLARDA ÇÖZÜMLER

1999 yılında bölgemizde bulunan işletmelerin ve bireylerin bilişim,güvenlik ve teknolojik gelişmeler karşısındaki eksikliğini gidermek ve sonrasında her zaman onları bir adım öteye taşıma amacıyla kurulan işletmemiz Multimedia Bilgisayar, günümüze kadar bu amacını hem bölgemizde hem de Türkiye’nin birçok köşesinde gerçekleştirmenin haklı gururunu yaşamaktadır. Multimedia Bilgisayar; müşterilerinin, kaliteli ürün elde etmelerinde bir köprü görevi görürken, ürünlerle birlikte verilecek hizmet kalitesi anlayışıyla hayalleri gerçeğe dönüştürmektedir. Değişen dünya şartlarına ve ticarete farklı çözümler sunmaktadır. Sorumluluklarını üstlendikleri işletmeleri parça parça değil bir bütün olarak ele alan, her türlü ihtiyaçlarını karşılarken müşteri odaklı çözümler üreten ve yüzde yüz müşteri memnuniyetini hedefleyen Multimedia Bilgisayar, kendi uzmanlık alanında lider firma konumundadır.

Uzman Ekip
En Güncel Teknolojiler
Kaliteli ve Güvenilir
Hizmet

Tüm ekip kendi alanında uzman, sadece istenileni değil her zaman bir tık yukarıya çıkan hizmet verme anlayışına sahip, alanında kendini geliştirmeyi hedef edinmiş ve Multimedia Bilgisayar’ın kadrosunda yer almaya hak kazanmış personellerden oluşur.

Firmamız, sektördeki çoğu firmanın aksine kısa yoldan yeni iş kollarını sisteme dahil etmek yerine ilk önce çeşitli iş kollarında uzmanlık vasfına erişmek ve o iş kolunu kendi yorumumuz ile birlikte hizmete dönüştürmek ister. Kendi bünyemizde müşterilerimize sunduğumuz tüm hizmetler gerekli eğitime / tecrübeye veya donanıma sahip olmanın sonucunda oluşan hizmetler olduğu gibi; sürekli kendini geliştiren bir firma olmak, sürekli yeni iş kollarında Multimedia farkı ile hizmet vermeyi de beraberinde getirir.

HANGİ ALANLARDA UZMANIZ

Firmamız;Bilgisayar ve mobil cihazların donanımsal olarak yönetimi, tamiri ve yazılımsal olarak kurulumları gibi konularda, Muhasebe, ön muhasebe yazılımları ve bu yazılımlar ile birlikte kullanılan donanım veya çevre birimleri konusunda, Yazılım geliştirme, ihtiyaca yönelik yazılım özelleştirme gibi konularda, Web arayüzlerinin özgün bir biçimde tasarlanıp interaktif bir yapıya büründürülmesi ve müşteri tarafından yönetilebilir bir standartta yayına alınması konusunda, Sosyal medya mecralarında müşterilerinin ihtiyaçlarını karşılayacak faaliyetlerin yürütülmesinde, Genellikle web tasarım departmanımızda ihtiyaç olan grafik çalışmalarında, Sunucu, uzak sunucu ve bu sunucularda çalışan işletim sistemleri ve firewall gibi ek yazılım / donanım konfigrasyonlarında, Uydunet gibi çeşitli internet bağlantı sağlayıcı faaliyetlerin satışları, kurulumları ve konfigrasyonlarında, Güvenlik kameraları, hırsız alarm sistemleri gibi güvenlik sistemlerinin fiziksel ve yazılımsal kurulumlarında, Gerekli uzmanlığa, tecrübeye ve mutlu referanslara sahiptir.


BELGE VE SERTİFİKALAR