Güvenlik Hizmetimiz

ANASAYFA – HİZMETLERİMİZ

Hırsız alarm sistemleri, yangın alarm sistemleri, CCTV & IP güvenlik kameraları, kamera kayıt cihazları, kayıt cihazları donanımları, ağ kameraları, canlı kamera yayın sistemleri, parmak okuyuculu ve yüz tanıma sensörlü güvenlik sistemleri gibi sistem ve ürünler hakkında kurulum ve destek hizmeti veren Multimedia Bilgisayar, sektördeki yıllarca birikmiş tecrübesi sayesinde sizleri en güvenli şekilde çalışır hale getirmek için çalışmakta.

Kullanılan malzemenin kalitesinin öneminden haberdar çalışma arkadaşlarımız ve yöntemlerimiz sayesinde daha az sıkıntı yaşayan müşteriler, daha fazla güler yüzlü referans müşteriler kazanıyoruz.

Kablolama ve montaj da dahil, tüm güvenlik ve kamera sistemlerinin kurulumlarını bizzat Multimedia Bilgisayar olarak yapıyoruz. Üstelik, müşteri memnuniyetini ön planda tutarak, siz müşterilerimizin her türlü sıkıntısında gerek telefon ile gerekse de sizleri yerinizde ziyaret ederek yardımcı olmaya çalışıyoruz.

IP – CCTV KAMERA SİSTEMLERİ

1, 2, 3, 4, 5 Megapixel IP güvenlik kameraları ile HD kalitesinde görüntüler elde edebilen IP Kamera Sistemlerimiz ve TVL seviyesinde görüntü verebilen CCTV Kamera sistemlerimiz tamamen müşterimizin ihtiyacı ve bütçesine göre tercih edilip yapılan keşiflerin sonucunda kablolama gibi ek hizmetler de dahil olmak üzere hizmet veriyoruz. Seçtiğimiz kameraların kalitesi ve yaşadığımız tecrübelerin getirdiği ön görülerimiz, müşterimiz için en iyi seçimleri yapmamıza olanak tanıyor.

Montaj ve kurulumlarını yaptığımız güvenlik kamerası sistemlerinde rahatsız edici görüntü bozukluğu yaratacak kabloları ortada bırakmadan, temiz bir şekilde müşterimize teslimatı yapıyoruz. Kayıt cihazı veya kabloların toplandığı bir diğer bölüm gibi kalabalık, zarar gelmemesi gereken, hassas bölgelerde kabin kullanıyoruz. Gerektiğinde görüntü açılarının hangi şekilde olacağı, hangi ortam için hangi yapıda ve hangi kalitede kamera kullanılması gerektiğini, hangi kayıt cihazlarının tercih edilmesi gerektiğini ve kablolu veya kablosuz yapılardan hangisinin tercih edilmesi gerektiğini müşterimize açıklıyoruz ve müşterimiz için en kullanışlı, işe yarar çözümü üretmeye çalışıyoruz.

Kablosuz güvenlik kamerası sistemleri ile tavanda veya duvarlarda ekstra bir kablolamaya ihtiyaç duymadan, görüntüyü kalite kaybı yaşamadan kayıt cihazına aktarabilen sistemleri müşterilerimizle buluşturuyoruz. Bu sistemler ile yer değişikliği, oda – mekan değişikliği gibi normalde ekstra bir iş yükü teşkil edecek konular, rahatlıkla çözülebiliyor.

PDKS SİSTEMLERİ

Parmak okuyucu, kartlı geçiş, yüz tanıma ve şifreli kapı sistemleri gibi sistemlerin tümünü Multimedia kalitesi ile müşterilerimize sunuyoruz. Fabrikanızın veya çalışma ortamınızın, hatta evlerinizin güvenliğini yüksek düzeye çıkarabilecek PDKS sistemlerinin ürün tedariklerini, kurulumlarını ve yönetimi konusunda danışmanlığı kendi bünyemizde bir hizmet olarak bir araya getirdik ve güçlü iş ortakları ile birlikte çalışıyoruz. Bu sayede, güvenliği sağlanmış memnun ve mutlu müşterilerimizi kazandık ve kazanmaya devam ediyoruz.

HIRSIZ & YANGIN ALARM SİSTEMLERİ

Alarm sistemlerimiz, giriş-çıkış bilgilerini telefon ile arayarak ya da mesaj göndererek bildiren, uzaktan kontrol ile ne zaman devreye girip ne zaman devreden çıkacağı ayarlanabilen akıllı sistemlerdir. Bu sistemler, hassasiyetin ve buna bağlı olarak güvenliğin en önemli unsurlarındandır. Güvenlik anlamında işletmeniz için olmazsa olmazlardan biridir ve doğru konfigrasyon ile en sağlıklı sonucu verecektir.

ARAÇ TAKİP SİSTEMLERİ

Araç takip sistemleri; aracın o an nerede olduğunu, hangi hızla gittiğini, ortalama yaptığı hızı, ne kadar yakıt harcadığını öğrenebileceğiniz ve aynı zamanda uzaktan çalışan aracı durdurabileceğiniz ve kilitleyebileceğiniz sistemlerdir. Sahada sürekli aktif olan şirket araçları için mutlaka kullanılması gerek araç takip sistemleri, araca bir cihaz entegre edilmesi ve bu cihazın yazılıma dahil edilmesi ile aktifleşir. Kurulum bittikten sonra internetin olduğu her yerden araçlarınızı kolayca takip edebilir istatistikleri görebilirsiniz.

KEŞİF VE DANIŞMANLIK

Kafanızdaki soru işaretleri gidermek adına yapılan keşifler sonucunda nasıl bir yol izlenmesi gerektiği müşteriye bildirilir. Keşfe bağlı olarak Multimedia standartlarında bir teklif hazırlanır ve işe başlamaya hazır hale gelinir. Keşif sırasında kurulacak sisteme göre tüm faktörler en ince ayrıntısına kadar not edilir. Ve matematiksel hesaplamalar yapılarak havada kalmış bir bilgi değil, gerçek bilgilerle hazırlanan sunumlar müşteriye sunulur.

Aynı zamanda, danışmanlık adı altında müşterilerimizin ne gibi değişiklikler yapması gerektiğini, ihtiyacı olduğu hizmetin ne olduğunu veya ilerleyen zamanlarda ne gibi sıkıntılar yaşayabileceğini müşterilerimiz ile paylaşırız. Bunu göz önünde bulunduran müşterilerimiz bu doğrultuda aksiyon alırlar.