Entegre Eğitimlerimiz

ANASAYFA – HİZMETLERİMİZ

Entegre Yazılım Ana Bayisi olarak toplantı salonumuzda verdiğimiz Entegre Yazılım Eğitimleri sayesinde sadece program satışı yapmıyoruz. Aynı zamanda bilinçli bir program kullanıcısı olmak isteyen müşterilerimize yardım sözü vermiş oluyoruz. Belli bir süresi olmayan eğitimlerimizin sonunu eğitimi alan kişi belirliyor. Yani, müşterimiz yazılımımızı kullanabilir hale gelene kadar eğitim sona ermiyor.

” Kontrolsüz güç, güç değildir. “

Ticari yazılımlar, tartışmasız işletmemizi güçlendiren ve bu gücü kontrol edebilmemize yarayan olmazsa olmaz araçlardır. Ancak ticari yazılım sadece satın alınarak bize bu gücü sağlamaz. Bu eğitimin yazılıma tamamen hakim kurum ve kişilerden alınması gerektiğine inanıyoruz. Müşterilerimizi bu konuda hiç bir zaman yalnız bırakmıyoruz.

Entegre Yazılım paketlerinden herhangi biri satın alındığında, eğitim bedelini de birlikte ödemiş olan müşterilerimiz eğer eğitim almak istemezlerse standart paket fiyatından eğitim bedeli çıkartılarak satış gerçekleşir. Standart paket olarak satın alma işlemini gerçekleştiren müşterilerimiz, programa hakim olana kadar eğitim süreci devam eder. Eğitim süreci boyunca, tüm müşterilerimiz telefon ile destek ekibimize bağlanabilir. Uzaktan yardım ile sorunlarını çözebilir, ofisimizi ziyaret ederek birebir destek alabilir ve mail yolu ile de müşterilerimizin her zaman yanında oluruz.

Eğitimlerimizden Görüntüler;