HİZMETLERİMİZ Anasayfa / Kurumsal / Hizmetlerimiz

YAZILIM
HİZMETLERİMİZ

Firmanızda kullanabileceğiniz ve işlerinizin yolunda ve hızlı ilerlemesini sağlayacak tüm alt yapıları çözüm ortaklarımızla beraber sizlere sunmaya devam ediyoruz.

DEVAM ET

WEB TASARIM
HİZMETLERİMİZ

Tüm sektörler için web tasarım ve kodlama çalışmalarımızı sürdürüyoruz. İnternetteki yüzünüzü profesyonellere emanet edin.

DEVAM ET

GÜVENLİK
SİSTEMLERİ

İşletmenizi tüm kötü senaryolara hazır ve dayanıklı hale getirmek bizim işimiz. Yüksek çözünürlüklü kameralarımız ve güvenilir alarm sistemlerimiz sizlerin hizmetinde.

DEVAM ET

NETWORK
HİZMETLERİMİZ

Firmalara imkanları dahilinde kablolu ve kablosuz ağ kurulum, yapılandırma ve bakım hizmetleri vermekteyiz. Güvenli ve hızlı bir bağlantı için, desteğimizi alın.

DEVAM ET

YEDEKLEME
HİZMETLERİMİZ

Tüm tehlikelere karşı alınabilecek en iyi önlemin doğru yedekleme olduğunun bilincindeyiz. Peki siz veri kaybınızın işletmenizi ne kadar geriye götüreceğinin bilincinde misiniz?

DEVAM ET

ENTEGRE
EĞİTİMLERİMİZ

Entegre Yazılım satın almanız sadece bir başlangıç. Ancak iyi bir eğitim alırsanız yazılımın getirdiği mükemmeliyeti firmanızda uygulayabilirsiniz.

DEVAM ET

SEO
HİZMETLERİMİZ

Web sayfalarınız istediğiniz kelimelerde ilk sıralarda çıkmıyor mu? Sizin için belli optimizasyonları ve gerekli çalışmaları yaptığımız bir hizmetimiz var.

DEVAM ET

ÖZEL
PROJELERİMİZ

Firmanızda veya kişisel olarak kullanabileceğiniz web tabanlı veya istediğiniz platforma uygun özel projelerimizi deneyebilirsiniz.

DEVAM ET

TEKNİK
SERVİS

Kişi veya kurumlar için yazılım ve donanım anlamında hizmetler sunan teknik servis departmanımız ve yaptığı işler hakkında bilgi edinin.

DEVAM ET

UZAKTAN
YARDIM

Lisanslı destek yazılımlarımız aracılığı ile bizlerden kolayca yardım alabileceğiniz bir sistem ile müşterilerimize her zaman destek sunmaya devam ediyoruz.

DEVAM ET
Gizlilik Hakkımızda Teslimat ve İade Mesafeli Satış Sözleşmesi Tüm Sözleşmeler
Copyright (C) 2016 Multimedia Bilgisayar & Güvenlik Sistemleri. Tüm Hakları Saklıdır.
HİZMETLERİMİZ - Multimedia Bilgisayar & Güvenlik Sistemleri