Web Sitelerinizde Kar Yağdırmak İster misiniz?

WEB TASARIM - Aralık 28, 2015

Malum kış ayları, yılbaşı yaklaşıyor.. İnternet sayfalarınızı daha görsel ve güncel bir havaya sokmak isterseniz düşünebileceğiniz alternatifler arasında sitenizde kar yağması olabilir. Mouse hareketlerine duyarlı, hoş görünümlü ve sayfanın en altında biriken kar yağma efektini sitenize eklemeniz için aşağıda paylaştığım kodları gerekli yerlere ekleyebilirsiniz.

 

Web Sitelerinizde Kar Yağdırmak İster misiniz?
 

EFEKTİ EKLEYEBİLMENİZ İÇİN GEREKLİ İZİNLVER ve BİLGİ

Efekti sitenize ekleyebilmeniz için FTP erişimi veya sunucunuz üzerindeki dosyalara düzenleme yetkiniz olması gerekiyor. Çünkü sitenizin arayüz dosyaları içerisinde kodları arasına belirtilen kodları eklemelisiniz. Bu yetkilere sahipseniz, kodları uygulayarak sitenize kar yağdırabilirsiniz.

 

GEREKLİ KODLAR

Aşağıdaki kodları sitenizde sürekli yüklenen bir sayfada ( örneğin header.php gibi ana sayfa ve tüm alt sayfalarda yüklenen bir sayfa )tag’leri arasına eklemelisiniz.

<script src="http://multimediabilgisayar.com/kar.js" /></script>

Not: Sitenizde herhangi bir önbellekleme ( cache ) sistemi çalışıyor ise ön belleği boşaltmanız gereklidir. Çoğu ön bellekleme sistemleri sitede bulunan javascript dosyalarını birleştirir ve bu yüzden yeni eklediğiniz javascript dosyaları eski önbelleği sıfırlamazsanız çalışmayacaktır. Teşekkürler.

İLGİLİ HABER

Web Sitelerinin Yayınlanabilmesi İçin Gerekli Olan Alt Yapı Gereçleri

İncele
https://www.multiyazilim.com
guest

0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments
0
Would love your thoughts, please comment.x