“Refman Regen” Bildirimi Alıyorum

YAZILIM - Nisan 19, 2016

Refman

*Refman Regen bildirimi ile karşılaşmanız durumunda aşağıdaki işlem adımlarının uygulayarak hatanın giderilmesini sağlayabilirsiniz.

**İşlem Adımları Bilgisayarınızın Başlat/Çalıştır satırına regedit yazarak Kayıt Defteri Düzenleyicisi penceresinin açılmasını sağlayınız, Kayıt Defteri Düzenleyici penceresinde HKEY_CURRENT_USER sekmesi Netcad/Nc32/VersiyonManager/Refman içerisinde bulunan Versiyon satırına çift tıklanarak düzenleme penceresi açınız, Dize Düzenle penceresi Değer Verisi satırında yazan versiyon bilgisini siliniz, İşlemler tamamlandıktan sonra Netcad yeniden çalıştırınız.

** Yukarıda bahsedilen işlem adımları uygulandıktan sonra bildirim halen daha alınmaya devam ediyor ise; Denetim Masası/Program Ekle Kaldır penceresinden Netcad ve modül kurulumlarınızı kaldırınız. Bilgisayarınızın Başlat/Çalıştır satırına regedit yazarak Kayıt Defteri Düzenleyicisi penceresinin açılmasını sağlayınız, HKEY_CURRENT_USER sekmesi altından Netcad dosyalarını siliniz. Buradan indireceğiniz güncel kurulum dosyaları ile Netcad kurulumlarınızı yapınız. Netcad’i çalıştırmadan bilgisayarınızı yeniden başlatınız ve Netcad’ i yönetici hakları ile çalıştırınız.

İLGİLİ HABER

DxDiag’la Bilgisayar Sistem Özelliklerini Öğrenme

İncele
https://www.multiyazilim.com
guest

0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments
0
Would love your thoughts, please comment.x