YAZILIM HİZMETLERİMİZ Anasayfa / Blog

Yazılım hizmetlerimiz, müşterimizin çalışma prensiplerini geliştirmek, doğru yönetebilmek ve kayıtları eksiksiz tutup, günün sonunda soru işaretleri olmadan diğer güne hazır olabilmek adına duyduğu ihtiyaçları karşılamak ve sahip olduğu işletmenin ilerleyen teknolojiye hazır hale gelmesini sağlamak adına geliştirilmiştir. Bu hizmetleri sağlarken bazı çözüm ortakları ile birlikte çalışarak müşteriye en uygun ve en stabil alt yapıyı sunarız. Tüm hizmetlerimizde olduğu gibi, kalite ve performansı üst düzeyde tutarken, maliyet açısından da en uygun alternatifleri değerlendirmesi için müşterimizi yönlendiririz.

Firmamız Entegre Yazılım Ana Bayisi ünvanını taşırken, Entegre Yazılım, Geliştirme ve Destek konularında büyük rol üstlenir. Mesai saatleri içerisinde her türlü destek talebine yanıt veren Call Center bölümümüz; satış öncesi, satış sonrası ve satış esnasında müşterilerimize destek vermekten mutluluk duyar.

Entegre Yazılım ve diğer müşteri etkileşimli yazılımsal çözümlerimiz için belirli eğitim planlarımız vardır. Bu eğitimler, müşterimiz tamamen hazır olana kadar devam eder ve aldığı hizmeti en iyi şekilde kullanabilecek hale gelir. Eğitimlerimiz toplantı salonumuzda özel veya sınıf açılarak yapılır. Yapılan eğitimler sosyal medya hesaplarımızdan duyurulup, müşterilerimizin daha fazla igli ve alaka göstermesi için teşvik edici birer özellik de yüklenir.

Yazılım çözümlerimiz içerisinde AR-GE de mevcuttur. Entegre Yazılım AR-GE yönetiminde müşteri ile yazılım sahibi firma yönetimini birleştiren ana bayi konumunda rol oynayan firmamız, müşteri şikayet ve talepleri doğrultusunda programda yapılan geliştirme ve düzeltmelere katkı sağlar.

Lisanslama, yeniden kurulum, program kullanımı hakkındaki sorular/sorunlar/öneriler, genel bilgi alışverişi, veritabanı ile alakalı sorunlar gibi konularda müşterilerimize uzaktan yardım yazılımı ile bağlanıp her zaman yardımcı olan bir destek sistemimiz mevcuttur. Müşterilerimiz, eğer isterlerse ofisimizi ziyaret ederek yardım alırlar; isterlerse de uzaktan bağlantı ile destek isteyip sorunlarını çözmeye çalışırlar.

YEDEKLEME VE GÜVENLİK

Müşterimiz olan işletmelerin veri güvenlikleri için bir çok esktra hizmet sağlarız. Yedekleme hizmetleri bunlardan biridir. Yedekleme hizmetlerimiz, müşterimize sunduğumuz yazılım ile oluşturduğu verileri her gün belirlenen birden fazla zamanda otomatik olarak hem lokal hem de bulut yedekleme kullanılarak güvenceye almamızı sağlar. Otomatik olarak alınan bu yedekler her gün belirlenen bir zamanda tek tek manuel olarak kontrol edilir.

Veri güvenliği konusunda; gelen maillerden, flash belleklerden veya herhangi bir diskten sisteme bulaşabilecek zararlı yazılımlar ve bu zararlı yazılımları kullanan kişiler ve amaçları konusunda, müşterilerimize sürekli olarak güncel örnekler ile bilgilendirme yaparız. Bu da, müşterimizin veri güvenliğini daha çok önemsemesi ve bu konuya daha çok özen göstermesi için tetikleyicidir.

Multimedia Bilgisayar & Güvenlik Sistemleri olarak, müşterilerimizin her zaman yanında olmaktan, onlara en iyi fiyat, en iyi performans ve en iyi destek sunmaktan mutluluk duyarız. Hızlı ve ileriye yönelik ürettiğimiz çözümler, müşterimiz tarafından ilerleyen zamanlarda farkedilir ve bu bize müşteri memnuniyeti olarak geri döner.

Teşekkürler.

Gizlilik Hakkımızda Teslimat ve İade Mesafeli Satış Sözleşmesi Tüm Sözleşmeler
Copyright (C) 2016 Multimedia Bilgisayar & Güvenlik Sistemleri. Tüm Hakları Saklıdır.
YAZILIM HİZMETLERİMİZ - Multimedia Bilgisayar & Güvenlik Sistemleri