MOBİL ARAYÜZ Anasayfa / Blog

Cep telefonlarının, tabletlerin hatta akıllı saatlerin günlük kullanımda ciddi yer edindiği günümüzde web sayfalarının arayüzlerini sadece bilgisayarlara yönelik hazırlamak, ciddi eksikliklere sebep olacaktır. Mobil cihazlardan girildiğinde içeriklerinin düzgün görülmediği, menüler arasında dolaşımın rahat olmadığı, yazıların okunmadığı bir web sayfası düşündüğümüzde, web sayfasının ziyaretçi açısından itibarının düşebileceğini elbette tahmin edebiliyoruz.

Tüm bu gerekliliklerin dışında, fazladan bir kaç özellik ekleyerek de kullanılabilirliği arttırmak en iyisi olacaktır diye düşündük ve mobil arayüz hizmetimizi geliştirdik. Sadece ekran çözünürlüğüne göre büyüyüp küçülen bir tasarım yerine cihaza göre değişen stil özellikleri ve içerikler ziyaretçiye daha iyi bir izlenim sunacaktır. Kısa yoldan arayabilme, mesaj gönderebilme, sürekli rahat ulaşılabilecek bir yerde duran menuler, mobil cihazlarda kullanılamayacak ama web sitesi içerisinde olan içeriklerin mobil cihazlarda gösterilmemesi veya özelleştirilmesi gibi ekstra özellikleri müşterilerimize sunuyoruz.

KOLAY GEZİLEBİLİR, PRATİK MENÜLER

Web sayfalarımızı gezen ziyaretçilerin sitede vakit geçirme oranları, giriş sayfaları ve çıkış sayfalarının farklı olması, gezinme – sipariş ya da gezinme – iletişim oranları gibi istatistikler başta olmak üzere, ziyaretçiye kolayca tüm içeriklere erişebilmesi adına menülerin olabildiğince pratik ve kolay gezilebilir olması gerekmektedir. Multimedia Bilgisayar, mobil arayüz hizmeti alan müşterilerine bunu sağlamaktadır.

UYUMLU ÇÖZÜNÜRLÜK

Mobil cihazlardan girişlerde çözünürlüğün değil, cihazın tanımlanması ve uygun şekilde tepki verilmesi için kullandığımız sistem sayesinde, web sayfası her farklı cihaz için cihazın çözünürlüğüne duyarlı, ölçeklendirilmiş ve net bir görüntü verir. Bu da, ziyaretçilerin zoom yapma ihtiyacı duymadan rahatlıkla internet sitesi içerisinde gezinmesini sağlar.

ÖZEL FONKSİYONLAR

Tek bir tıklama ile firmanın telefonunu arama, mesaj gönderme, haritada bulma gibi özellikler, ziyaretçilerin web sitesi sahibi ile daha hızlı etkileşime geçmesinde ve web sayfasının itibarının artmasına sebebiyet verecektir.

MOBİL CİHAZLARDAN YÖNETİLEBİLİRLİK

Web projelerinde entegre ettiğimiz yönetici panellerine mobil cihazlardan giriş yapılabilir, ürünler, sayfalar ve diğer tüm içerikler mobil cihazların ekran çözünürlüklerine uyumlu bir yönetici paneli ekranı sayesinde rahatlıkla yönetilebilir. Acil durumlarda mobil cihazlar kullanılarak site üzerinde değişiklik yapılabilir.

Gizlilik Hakkımızda Teslimat ve İade Mesafeli Satış Sözleşmesi Tüm Sözleşmeler
Copyright (C) 2016 Multimedia Bilgisayar & Güvenlik Sistemleri. Tüm Hakları Saklıdır.
MOBİL ARAYÜZ - Multimedia Bilgisayar & Güvenlik Sistemleri