MMPanel – Multimedia Müşteri Paneli Hakkında Bilgiler Anasayfa / Blog

Güzel bahar günlerinde güzelliğini devam ettiren Beyşehir’den, merhaba! Her zaman müşterilerimizin işlerini kolaylaştırmak ve hızlandırmak adına yürüttüğümüz çalışmalarımızın ve sektörde öne çıkan çalışmalarımızın bir yenisini daha sizlere lanse etmekte elbette gurur duyarız. Cuma vakitlerinin bile internetten, mobil cihazlardan takip edildiği bu dönemde neden birlikte yürüttüğümüz internet işlerini yine internet üzerinden anlık ve ayrıntılı olarak takip edemesin dedik ve müşterilerimiz için en iyi hizmeti vermeye devam ettik.

Net uzantılı domainimiz üzerinden müşteri girişi yapılarak toplantılarımızda yapılan tüm görüşmelerin kayıtlarını, müşterimize yaptığımız tüm fiyat tekliflerini, kullanılan alt yapı ve proje bilgilerini, mail hesaplarını anlık ve ayrıntılı olarak görebilen müşterilerimiz aynı zamanda desteğe ihtiyaç duyduklarına destek talepleri sistemimiz üzerinden bizlere ulaşabiliyorlar. Mail hesaplarının kurulumları için gerekli konfigrasyon bilgileri gibi bilgilere de ulaşılabilen müşteri panelimize giriş yapabilmek için bir müşteri numarası ve şifreye ihtiyaç duyuluyor. Şu ana kadar aktif olarak iletişimde olduğumuz tüm müşterilerimizim bilgilerini oluşturup kendilerine bildirdik. İhtiyaç duyan tüm müşterilerimiz için profillerini oluşturup bilgilendirmeye devam ediyoruz.

” Daha pratik, daha kolay iletişim. “

Bu motto ile başladığımız bu proje, şuan beta aşamasını geçmiş ve emin adımlarla hayat bulmuş durumda. Biliyoruz ki, işleri ne kadar kolaylaştırır ve hızlandırırsak, memnun müşteri portföyümüz o kadar genişleyecek. Daha farklı projelerde görüşmek üzere.

Multimedia.

Gizlilik Hakkımızda Teslimat ve İade Mesafeli Satış Sözleşmesi Tüm Sözleşmeler
Copyright (C) 2016 Multimedia Bilgisayar & Güvenlik Sistemleri. Tüm Hakları Saklıdır.
MMPanel - Multimedia Müşteri Paneli Hakkında Bilgiler - Multimedia Bilgisayar & Güvenlik Sistemleri