Beyşehir Bilgisayar Anasayfa / Blog

Güzel ilçemiz Beyşehir’in Bilişim Sektöründe çalışan öncü firmalarından olma gururunu yaşıyoruz. İlçemizdeki işletmelerin büyük bir kısmına donanım ve yazılım desteği veriyoruz. Üzümlü ve Huğlu’da yükselen, bölgenin lokomatif sektörü haline gelmiş Av Tüfeği sektöründe kendini gösteren firmaların büyük bir kısmına sunucu, muhasebe yazılımı, güvenlik sistemleri, bilgisayar ve mobil cihazların temini, bilgisayar çevre birimleri gibi hizmetlerimizi götürüyoruz. Gerek teknik servisimiz bünyesinde gerekse de yerinde destek hizmetimizle birlikte çalıştığımız firmaların her zaman yanında oluyoruz.

İnternet ortamında kendini göstermek isteyen firmalar için profesyonel web tasarım hizmetlerimizin yanında, arama motoru optimizasyonu gibi direk hedefe yönelik çalışmalar sergiliyoruz. Müşterilerimizin web sayfalarının sürekli kontrolü, yönetimi ve firma yetkililerinin web sayfalarını yönetmesi için alabileceği eğitimler konusunda destek sunuyoruz.

Yaptığımız işlerin neler olduğunu merak ediyorsanız hizmetlerimiz sayfasından nelerle ilgilendiğimizi, referanslarımız sayfasından bu güne kadar birlikte çalıştığımız müşteri portföyümüzü görebilirsiniz. Tüm bu işlerin altından nasıl kalktığımızı merak ediyorsanız kadromuz sayfasından bizleri daha yakından tanıyabilirsiniz. Dilerseniz iletişim sayfamızdan bizlere her konuda sorun ve sorularınızı iletebilir, dilerseniz de iletişim sayfasındaki açık adresimizi ziyaret edebilir, çayımızı kahvemizi içerken Beyşehir/Konya’daki bilişim sektörü hakkında sohbetimizi sürdürebiliriz.

Verdiğimiz hizmet, hayallerinizle ve hayallerimizle sınırlı. Bizlerin hayallerine ortak oldukça, hedeflerinizi yeniden gözden geçirmek isteyeceksiniz.

Multimedia Bilgisayar – Beyşehir / Konya

Gizlilik Hakkımızda Teslimat ve İade Mesafeli Satış Sözleşmesi Tüm Sözleşmeler
Copyright (C) 2016 Multimedia Bilgisayar & Güvenlik Sistemleri. Tüm Hakları Saklıdır.
Beyşehir / Konya - Bilgisayar | Multimedia Bilgisayar & Güvenlik Sistemleri